Logo NO

Kontakt EFAS

Vi er spesialister i skreddersydde løsninger som kan leveres raskt. Her finner du kontaktinfo til ulike punkter i Eurofusion AS. Du kan også nå oss på vår vakttelefon: +47 64 00 70 60

Ordre/Order

ordre@efas.no

Tilbud/Offer

tilbud@efas.no

Reklamasjon/Notification of Defects

reklamasjon@efas.no

Annet/Other

info@efas.no
Havbruk/Water Infrastructure

Havbruk/Aqua Culture

havbruk@efas.no

Våre ansatte

Roger Sagen

Ordrekontor/Order Office
rs@efas.no+47 48 88 29 95

Hanne Johannesen

Ordrekontor/Order Office
hj@efas.no

Catrine Johansen

Ordrekontor/Order Office
cj@efas.no+47 45 25 33 88

Torkel Erikstad

Selger/Sales
te@efas.no+47 48 88 29 91

Nikolai Hauane

KAM Havbruk/KAM Aqua Culture
nh@efas.no+47 48 88 29 92

Terje Velle

KAM VA/VVS - KAM Water Infrastructure
tv@efas.no+47 48 24 34 50

Ole Brokhaug

Salgs- og markedssjef / Sales and Marketing Manager
ole@efas.no+47 99 00 70 03

Knut Erik Walle

Produktsjef/Product Manager
kew@efas.no+47 48 88 29 90

Trygve Kjølseth

Daglig leder/CEO
tkj@efas.no+47 48 88 29 96

Alina Cernyte

Økonomiansvarlig/Finance Manager
alina@efas.no+47 96 69 85 28

Arvid Svendsen

Logistikksjef/Logistics Manager
as@efas.no+47 97 14 09 36

Ken Aas

Verksted/Service - Workshop/Service
kga@efas.no+47 95 72 81 84

Børre Ringnes

Lager
br@efas.no+47 46 46 13 99

Maiken Larsen

Lager
ml@efas.no+47 47 17 92 01

Stefan Bakken

Lager
sb@efas.no+47 40 74 17 55

Vi benytter informasjonskapsler (cookies) på vårt netttsider, blant annet til statistiske og ytelsesmessige formål. Ved å ta i bruk sidene aksepterer du dette.